Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Код ІаДК: 7231

Термін навчання: 10місяців

Ліцензійний обсяг прийому: 30 здобувачів освіти

Вступні випробування: співбесіда

Що отримує випускник: Диплом кваліфікованого робітника

Форма навчання: денна

Гуртожиток: надається іногороднім

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

 

На сьогоднішній день величезне число транспортних засобів буквально заполонило вулиці нашої країни.  Щоб цей величезний автопарк постійно міг знаходитися в справному стані, необхідна постійна  діагностика несправностей і ремонту транспортних засобів. Щоб транспортний засіб запрацював, його потрібно зібрати, налагодити, від­регулювати і випробувати, у процесі експлуатації — обслуговувати і ремонтувати. Все це — справа слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інстру­менти, завжди буде потрібна людина із вправними руками. Тому потреба у спеціалістах з ремонту транспортних колісних засобів в буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, навіть відкрити свою справу.

Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає несправні агрегати і вузли, замінює окремі деталі, знову проводить їх збирання і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Робота закінчується оформленням необхідної здавальної документації.

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобівце робітник, який здійснює всі види ремонту і технічного  обслуговування автомобільного  транспорту.

Боротьба за продовження життя автомобілів, утримання їх у належному технічному стані, безпека роботи водіїв, надійність експлуатації — у всьому цьому велика роль належить слюсарю з ремонту колісних транспортних засобів.

Навчаючись в нашому ліцеї, учні з професії майбутній слюсар з ремонту  колісних транспортних засобів  набуває фахових знань, умінь і навичок, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності.

Під час проходження виробничої практики на автотранспортних підприємствах, приватних підприємствах автосервісу учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок.

Потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках «шляхових допомогах», навіть відкрити свою справу. Професія слюсаря з ремонту  колісних транспортних засобів  вважається престижною. У майбутньому вона збережеться, але в ній відбудуться суттєві зміни, деякі операції зникнуть, ручна праця зведеться до мінімуму і процес в цілому буде автоматизований. Та якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з вправними руками.