Інформація про прийом

Прийом учнiв проводиться за обсягом i видами пiдготовки за професiями вiдповiдно лiцензiям. Навчально-матерiальна база лiцею надає можливiсть якiсної пiдготовки учнiв, щодо здобуття знань, умiнь, навичок та присвоєння випускникам освiтньо-квалiфiкацiйного рiвня за обраною професiєю. В навчально-виробничому процесi використовуються iнновацiйнi технологiї, сучасне обладнання.

Професiйнi знання, умiння i навики учнi отримують на уроках спецтехнологiї та виробничого навчання, яке проводиться у навчально-виробничих майстернях, навчальних лабораторiях, навчально-практичних центрах відповідно до обраної професії.

Учні ліцею, згідно навчальних планів, регулярно проходять практику та виробниче навчання на підприємствах, для підтвердження виробничої кваліфікації. За роботи виконані в період навчання на підприємстві і практики виплачується 50% заробленої грошової суми. Час навчання в ліцеї зараховується у безперервний стаж роботи, виплачується стипендія.

Мова освітнього процесу: українська

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей здійснює набір учнів за такими професіями:

За професіями на основі базової загальної середньої освіти 9 класів:

1. Електрослюсар підземний. Електрозварник ручного зварювання.
  2. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрозварник ручного зварювання.
  3. Слюсар-ремонтник.Електрогазозварник.
  4. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник.
  5. Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник.
  6. Столяр. Верстатник деревообробних верстатів.
  7. Столяр будівельний. Паркетник.
  8. Кухар. Кондитер.

За професіями на основі повної загальної середньої освіти 11 класів:

1. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр.
  2. Столяр будівельний. Паркетник.

Отримати консультацію щодо вступу та питань які вас цікавлять ви можете звернувшись за телефоном (03249) 3-21-90 або ж написавши нам на електронну пошту vstuplc55@gmail.com

Документи для вступу

Перелік документів які необхідно подати до приймальної комісії:

• Заява встановленого взірця з назвою обраної професії;
  • Документи про освіту (свідоцтво про закінчення 9-го або 11-го класу);
  • Медична довідка (форма 086-У);
  • 6 фотокарток 3х4 см;
  • Свідоцтво про народження, паспорт, ідентифікаційний код (копії) подаються особисто;
  • Довідка з місця проживання;
  • Копія документів, що дають право на пільги  до вступу в заклад освіти  (за наявності).

У Вас є можливість подати заяву на вступ в електронному вигляді, для цього перейдіть у розділ «Подача документів»

Подати документи можна особисто у приймальну комісію, графік роботи: понеділок-четвер 8:00-16:30, п’ятниця 8:00-15:30

Поширенні запитання-відповіді:

Які документи потрібні для вступу?

Обов’язкові документи для вступу:

• Заява встановленого взірця з назвою обраної професії;
  • Документи про освіту (оригінал або копія свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу);
  • Медична довідка (форма 086-У);
  • 6 фотокарток 3х4 см;
  • Довідка з місця проживання;

Навчання в ліцеї є безкоштовним чи платним?

Отримати професійну освіту безоплатно можна вступивши на місця державного або регіонального замовлення. Навчаючись за державним/регіональним замовленням ви також будете отримувати стипендію. У 2020 році її розмір складає майже 500 гривень. Учні визначених категорій також мають право претендувати на соціальну стипендію. Крім того, під час навчання студенти проходять оплачувану практику на підприємствах, установах, організаціях.

Чи потрібно складати ЗНО для вступу?

Ні, не потрібно.

Відбір вступників проходить за рейтинговими списками, які формують за результатами середнього бала шкільного свідоцтва та співбесіди.

Який документ отримують випускники ліцею (що написано у дипломі)?

Випускник отримає диплом державного зразка, де зазначається здобутий рівень освіти — “кваліфікованого робітника” з певної професії чи спеціальності.

На які пільги при вступі я можу розраховувати?

Вступити поза конкурсом до закладів профосвіти можуть:

• особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування
  • діти з інвалідністю та особи з інвалідністю, яким не протипоказане навчання за обраною професією (спеціальністю)
  • особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
  • вступники, які мають таке право відповідно до ЗУ “Про підвищення престижності шахтарської праці”
  • діти, чиї батьки загинули або отримали інвалідність на вугледобувних підприємствах (за умови вступу гірничі професії, спеціальності)
  • діти військовослужбовців або правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків

Скільки триває навчання?

Усе залежить від професії, яку обрали, наявного на момент вступу рівня освіти та кваліфікації, яку хочете опанувати. Перелік спеціальностей.

Якщо я вступаю після 9-го класу, як я отримаю свідоцтво про повну загальну середню освіту?

У закладах профосвіти є можливість паралельно здобути повну загальну середню освіту.

Якщо учень вступив після 9-го класу (базовий рівень), упродовж 3 років він опановує програму повної загальної середньої освіти та освітню програму за стандартами робітничих професій.

Завершується здобуття повної загальної середньої освіти складанням державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Чи надається гуртожиток учням з інших населених пунктів?

Так. Учні ліцею з інших населених пунктів безоплатно забезпечуються кімнатою у гуртожитку на період всього навчання в ліцеї.

Подача документів

Подати заяву про вступ ви можете особисто звернувшись до приймальної комісії у нашому ліцеї або ж завантажити її з нашого сайту та надіслати на електронну адресу vstuplc55@gmail.com

Заявка вступника

Заява на вступ