Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Адреса

вул. В. Стуса, 15, м. Червоноград, Львівська обл., 80100

Запрошуємо на навчання за професією «Слюсар-ремонтник. Електрогазозварник»

17 Червня 2020

Запрошуємо на навчання за професією

«Слюсар-ремонтник. Електрогазозварник»

Професія слюсаря-ремонтника дуже поширена та необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати.

Кожна машина, верстат, агрегат являють собою складну технічну систему, що складається з безлічі взаємозалежних між собою деталей і вузлів. Але кожна, навіть найдосконаліша машина під впливом робочих навантажень і навколишнього середовища згодом виходить із ладу й вимагає ремонту. Для виконання ремонту устаткування, для попередження неполадок на підприємстві створюються спеціальні служби, укомплектовані кваліфікованими слюсарями-ремонтниками. Це кваліфіковані робітники, які обслуговують техніку на підприємствах або вдома, регулюють, виконують поточний і терміновий ремонти, проводять профілактичні заходи.

Праця слюсаря-ремонтника потрібна в багатьох галузях господарства: на машинобудівних підприємствах, в будівельних організаціях, в сільському господарстві, на підприємствах і організаціях сфери побутового обслуговування тощо.

Професія престижна і має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і в приватному секторі. Молодим фахівцям, що тільки здобули професійно-технічну освіту, роботу довго шукати не доведеться – вона знаходить їх сама.

Електрозварник ручного зварювання – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи залежить багато чого: довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки.

Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. Зварювальники працюють на будівельних майданчиках, створюючи конструкції та системи різних комунікацій, в промисловості, де застосовують свій досвід і навички, в машинобудуванні, суднобудуванні, автомобілебудуванні і в інших областях, таких як енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство. Важко назвати такий сегмент виробництва, де б не застосовувалася праця зварника, його чекають на виробництві, в авторемонтних майстернях, будівельних компаніях, організаціях із забезпечення та ремонту засобів комунікації, тощо.

Зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молодих майстрів дуже мало. Тому зарплати у зварювальників високі.

Слюсарів-ремонтників, елктрогазозварників без досвіду охоче приймають в житлово-комунальні господарства, в приватні організації сфери обслуговування. З набуттям досвіду, їм доручаються відповідальніші справи і роботи в промисловості, на будівництвах. Відповідно, збільшується зарплата.

Детальна інформація щодо вступу на сайті: http://cpmb-lyceum.com.ua/vstupnikam/

Наша адреса: м. Червоноград, вул. Стуса, 15

Телефон: (03249)32190

E-mail: vstuplc55@gmail.com

fb-share-icon