Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Адреса

вул. В. Стуса, 15, м. Червоноград, Львівська обл., 80100

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей продовжує працювати в напрямку модернізації професійної освіти.

12 Травня 2020

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей продовжує працювати в напрямку модернізації професійної освіти.

У 2020-2021 н.р. на базі навчального закладу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 544 від 23.04.2020 р. буде створено ще один навчально-практичний центр (НПЦ). Цього разу центр забезпечить підготовку висококваліфікованих працівників з професій «Електрозварник ручного зварювання» та «Електрогазозварник».

НПЦ буде обладнано професійним обладнанням, яке відповідатиме сучасним вимогам (обладнання для обробки металу, зварювальні тренажери) та створено необхідні умови для якісної підготовки кадрів. Устаткування служитиме для усіх видів зварювання та всіх типів металів. Окрім того, майстерню буде обладнано необхідними комунікаціями та засобами безпеки.

Створення центру дозволить застосовувати інноваційні виробничі технології у навчально-виробничому процесі та підвищувати рівень професійної підготовки здобувачів освіти і слухачів, удосконалювати професійну підготовку робітників для промислової галузі, забезпечити регіональний ринок праці конкурентоспроможними робітниками.

На базі ліцею вже діють Навчально-практичний центр технічного обслуговування та ремонту автомобілів  та Навчально-практичний центр будівельної промисловості.

 

Запрошуємо до нас на навчання майбутніх зварників.

Вся інформація щодо вступу на нашому сайті http://cpmb-lyceum.com.ua/vstupnikam/

fb-share-icon