Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Адреса

вул. В. Стуса, 15, м. Червоноград, Львівська обл., 80100

Запрошуємо на навчання за професією “Столяр. Верстатник деревообробних верстатів”, “Столяр будівельний. Паркетник”

23 Червня 2020

Запрошуємо на навчання за професією

«Столяр. Верстатник деревообробних верстатів»

«Столяр будівельний. Паркетник»

Жодне будівництво не може обійтись без столяра. Від його уміння, професійних навиків, естетичного смаку залежить вигляд будинку чи приміщення. Столяр – багатопрофільна професія. Він виготовляє меблі (м’яку, корпусну, офісну), бере участь у будівництві: виготовленні і монтажі дверей і вікон, меблів, що вбудовуються, монтажі перегородок, врізанні замків, ручок, облицюванні стін дерев’яними панелями, а також виготовленні будь-яких виробів з дерева: бігових лиж, вішалок, карнизів і ін. Предметом праці столяра є деревина – обробка, виготовленням виробів з неї та при необхідності їх монтаж на будівельних об’єктах.

Сучасні досягнення у галузі деревообробки дають змогу виготовляти все нові і нові вироби з деревини. На сучасному етапі застосовуються нові верстати для обробки деревини та лінії по збиранню столярно-будівельних конструкцій, а для виконання цих робіт необхідні висококваліфіковані робітники за спеціальністю «Верстатник деревообробних верстатів».

Верстатники працюють у сфері виробництва, будівництва, обслуговування, комунальному та сільському господарстві, приватному секторі. Представники даної професії затребувані при комплексній механізації і автоматизації технологічного процесу деревообробного виробництва, а також при впровадженні обладнання з програмним керуванням.

В умовах ринкової економіки та з розвитком деревообробної галузі в людей зросла потреба до комфорту, краси та якості виробів з деревини, а одноразово зросла потреба в кваліфікованих робітниках з професії «Столяр. Верстатник деревообробних верстатів.»

Паркетник — це робітник, який працює  в житлових будинках та будівлях громадського призначення.

Сучасний паркетник, озброєний електрифікованим та механічним інструментом, мастиками, що сприяють швидкому та якісному укладанню паркету, застосовує новітні технології укладання паркетних щитів та паркетної дошки. Разом з тим сучасна робота висококваліфікованого паркетника все більше наповнюється елементами або повним комплексом настелення чи реставрації унікальних художніх паркетних підлог, що вимагають високої професійної підготовки.

«Столяр будівельний. Паркетник» –  одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана на ринку праці.

 

fb-share-icon